KOK ŘETĚZ BÍLÝ PAPÍR – čeština

Hits: 14

✅* WHITE PAPER INTERNATIONAL

✅* ➥˘ KOK CHAIN WHITE PAPER – ENGLISH ✅* ➥˘ KOK CHAIN WHITEPAPER – Deutsch ✅* ➥˘ KOK KETTING WHITEPAPER – Nederlands ✅* ➥˘ CARTA BIANCA DELLA CATENA KOK – Italia ✅* ➥˘ LIVRE BLANC DE LA CHAÎNE KOK – Français ✅* ➥˘ PAPEL BLANCO CADENA KOK – Español ✅* ➥˘ LIVRO BRANCO DA CORRENTE KOK – Português ✅* ➥˘ KOK KÆDE HVIDPAPIR – Dansk ✅* ➥˘ KOK KJEDE HVIT PAPIR – Norsk ✅* ➥˘ KOK KEDJA VIT PAPPER – Svenska ✅* ➥˘ KOK KETJU VALKOINEN KAPERI – Suomi ✅* ➥˘ КОК ЦЕПЬ БЕЛАЯ БУМАГА – Русский ✅* ➥˘ BIAŁY ŁAŃCUCH KOK – Polska ✅* ➥˘ КОК ВЕРИГА БЯЛА КНИГА – Български ✅* ➥˘ KOK ŘETĚZ BÍLÝ PAPÍR – Čeština ✅* ➥˘ KOK LANAC BIJELI PAPIR – Hrvatski ✅* ➥˘ KOK LÁNC FEHÉR PAPÍR – Magyar ✅* ➥˘ HÂRTIE ALBĂ LANȚ KOK – Română ✅* ➥˘ KOK VERIGA BELIPAPIR – Slovenski ✅* ➥˘ KOK ZİNCİR BEYAZ KAĞIT – Türk ✅* ➥˘ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΟΚ ΛΕΥΚΟ ΧΑΡΤΙ – Ελληνικά ✅* ➥˘ KERTAS PUTIH RANTAI KOK – Indonesia ✅* ➥˘ KOK CHUỖI GIẤY TRẮNG – Tiếng Việt ✅* ➥˘ KOK 백서 – 한국어 ✅* ➥˘ KOK链 白皮书 – 中国(简体) ✅* ➥˘ KOK鏈 白皮書 – 中国(繁体) ✅* ➥˘ KOKホワイトペーパー – 日本 ✅* ➥˘ קאָק קייט ווייַס פּאַפּיר – हिंदी ✅* ➥˘ ก๊กเชน กระดาษขาว – ไทย ✅* ➥˘ ورق أبيض بسلسلة كوك – عربى

KOK ŘETĚZ
BÍLÝ PAPÍR

%title 插图%num

Platforma digitálního obsahu
„Ekosystém spravedlivého a sdíleného digitálního obsahu
aktivovaný blockchainem a umělou inteligencí“


1. Obchodní pozadí
2. O KOK
3. Token Economy
4. MileStone
5. Úvod pro členy 6.
Právní upozornění pro partnery (zřeknutí se odpovědnosti)


%title 插图%num


1. Obchodní pozadí

1.1 Obsah ovládaný trhem
Globální obsahové platformy, jako je Google, Apple a Netflix, sehrály hlavní roli za prudkým růstem trhu s digitálním obsahem. S nárůstem jejich vlivu však rostly i nekalé praktiky, jako jsou stále rostoucí poplatky nebo vzorce neobjektivního umísťování obsahu. K 31. srpnu 2021 byl v Koreji schválen návrh zákona, který poprvé na celém světě učinil prosazování plateb v aplikacích společností Google nezákonné. Předtím, 7. července 2021, podalo 36 států, včetně Utahu a New Yorku, a Washington DC stížnost na Google kvůli obvinění z porušení antimonopolního zákona jako obsahové platformy, jako je například nespravedlivé zneužití pravomoci vůči vývojářům aplikací v obchod Play. Jako takový existuje konsenzus o problému monopolizace globální platformy a k vyřešení tohoto problému je naléhavě zapotřebí nové řešení.

1.2 Charakteristika trhu s
obsahem Obsah se týká nehmotných materiálů, které obsahují kulturní informace a anekdoty, jako je text, zvuk, obrázky, videa a hry, které lze konzumovat pomocí internetových mediálních zařízení.
Současnost je skutečně „éra obsahu“. Od pandemie COVID-19 se trh s obsahem rozšířil rychleji a výrazněji než kdy jindy a osobní konzumace obsahu se s pomocí přenosných médií stala nejen pohodlnou, ale i nedílnou součástí života spotřebitelů. Podle Korea Creative Content Agency měl největší světový trh s obsahem v USA v roce 2019 hodnotu asi 738 milionů dolarů. Navíc se očekává, že velikost globálního trhu s platformami OTT dosáhne v roce 2021 121,6 miliardy dolarů.

2. O KOK

2.1 Co je platforma KOK?
‘KOK’ je obsahová platforma, která je spravedlivá, otevřená, transparentní a dostupná všem s využitím decentralizované technologie blockchain. Byl vytvořen s cílem vytvořit platformový ekosystém, kde mohou producenti získat uznání a spravedlivou kompenzaci, zatímco spotřebitelé si mohou užívat rozmanitější rozmanitost obsahu.

2.2 Směr projektu KOK
– Snížit monopol na kurátorství platformy
– Zlepšit tajemnou distribuční strukturu
– Revidovat systém vysokých poplatků
– Vyhnout se informačnímu monopolu

2.3 Cíl projektu KOK
– Všichni tvůrci obsahu mohou rovnoměrně a spravedlivě využívat aktiva platformy
– Sdílet hodnoty a vize a přiměřeně získávat spravedlivé zisky
– Umožnit a zaručit skutečnou tvůrčí svobodu
Staňte se skutečně decentralizovanou platformou komplexního obsahu

3. Tokenová ekonomika

3.1 KOK TOKEN
KOK Token je klíčová měna ekosystému KOK, kterou lze použít k platbám, vlastnictví, distribuci a kompenzaci obsahu.
Emise a distribuce tokenů KOK jsou určeny původní hodnotou tokenu, transakční hodnotou, oběhem a objemem spotřeby, které jsou konvergovány tak, aby byl zachován určitý počet coinů. Jinými slovy, token KOK udržuje optimalizovaný distribuční objem, takže jeho vnitřní hodnota se může neustále zvyšovat. Tokeny, které jsou vydávány každý den, jsou vypláceny poskytovatelům služeb a podporovatelům. Platební sazba se automaticky vypočítá na základě celkové sázkové hodnoty, poptávky po transakci a tržního oběhu.

%title 插图%num

3.2 Subjekty
tvořící ekonomiku tokenů „Ekonomika tokenů“ označuje ekonomický ekosystém tvořený uživateli tokenů. Tokenové entity jsou celkem čtyři. Za prvé, „poskytovatelé obsahu“, kteří dodávají obsah platformě. Za druhé, „poskytovatelé služeb“, kteří platformě poskytují výpočetní (hardwarové) pravomoci. Za třetí, „zprostředkovatelé služeb“, kteří se nepřímo podílejí na službách platformy tím, že sází na síť. Za čtvrté, „uživatelé a kurátoři“, kteří používají tokeny ke konzumaci obsahu a služeb platformy. Všechny čtyři strany existují v rámci spravedlivého systému, který dobrovolně poskytuje individuální zdroje a podle toho dostávají kompenzaci nebo platí poplatky za užívání.

%title 插图%num

– Poskytovatel obsahu Poskytovatelé
obsahu poskytují obsah zobrazený na platformě. Poskytovatelem obsahu se může stát kterýkoli výrobce obsahu, který je oprávněným držitelem autorských práv a licencí k užívání.
Když uživatel spotřebuje obsah uvolněný poskytovatelem, obdrží poskytovatel adekvátní kompenzaci a její část bude zaplacena platformě jako úložný prostor
a poplatek za uživatelská data. Poplatek je stanoven odlišně v závislosti na návštěvnosti a sazbách plateb.

%title 插图%num

– Poskytovatel služeb Poskytovatelé
služeb a zprostředkovatelé služeb jsou stejní v tom, že poskytují platformě zdroje a dostávají kompenzaci, ale jsou klasifikováni podle typu zdrojů, které poskytují. Poskytovatelé služeb poskytují výpočetní výkon a hardwarové zdroje výměnou za poplatky. Poplatky se liší v závislosti na velikosti výpočetního výkonu dodávaného poskytovatelem služby. Poskytovatelé obsahu mohou také působit jako poskytovatelé služeb, v takovém případě mohou být celkové poplatky sníženy. Tato role však vyžaduje specializované znalosti a dovednosti. Na druhé straně se kdokoli může zúčastnit platformy jako zprostředkovatel služeb.

%title 插图%num

– Zprostředkovatel
služeb Zprostředkovatelé služeb se nepřímo podílejí na poskytování služeb platformy vsazováním tokenů v síti poskytovatele. Všichni lidé mají možnost přispívat do sítě a získávat odměny připojením se k síti, nákupem a vkladem tokenů.

%title 插图%num

– Uživatel + kurátor
Uživatelé utrácejí tokeny za aktivity, jako je prohlížení obsahu, využívání služeb platformy a nákup NFT. Uživatelé se také mohou stát kurátory kontrolou, doporučováním a sdílením obsahu a poskytováním osobních údajů o aktivitě platformě. Kurátoři dostávají odměny v závislosti na množství aktivit, které na platformě vykonávají.
Informace získané prostřednictvím kurátorských aktivit uživatele se používají pro algoritmy, které pomáhají doporučovat personalizovaný obsah ostatním uživatelům. Dobrovolná účast uživatele na kurátorství jim pomáhá získat skutečně „transparentní kompenzaci“ a zaručuje otevřenou oboustranně výhodnou dynamiku namísto skrytého získávání uživatelských dat, jak to dělají převládající platformy.

3.3 Zásobování likviditou
KOK vydává nové tokeny jednou denně pro dodávání likvidity a poskytuje nové tokeny poskytovatelům služeb a zprostředkovatelům služeb za sazbu, kterou drží v celém sázkovém fondu. Počet denně vydávaných tokenů je omezen na základě celkového oběhu tokenů, aby se zabránilo inflaci.
Některé z tokenů vydaných za účelem mobilizace ekosystému jsou vypláceny jako kompenzace jak emitentům, tak kupujícím NFT.
Výplatní sazba se automaticky vypočítává na základě celkového sázkového koláče, poptávky po transakci a rozdělení trhu. Je upravena tak, aby se celkový objem distribuce mohl vždy sblížit v určitém počtu, aby se stabilizovala hodnota tokenu.

3.4 KOK NFT
KOK NFT může vydat jakýkoli legitimní držitel autorských práv. Kromě obrázků lze NFT upravovat různé typy obsahu, jako jsou videa a položky. Vyznačuje se zejména schopností rozšířit použitelnost NFT z online na offline (např. vstupenky na koncerty).

– Herní předměty, postavy:
Prostřednictvím NFTizace herních předmětů mohou uživatelé prokázat vlastnictví a volně obchodovat se získanými předměty.
– Autorská práva k obsahu:
Transakce s autorskými právy budou aktivovány autorskými právy NFTing na obsah jako filmy, hudbu a obrázky. Zisky budou rozdělovány automaticky a transparentně podle vlastnictví autorských práv
– Odvozená díla:
Prostřednictvím NFTizace kulturního obsahu, jako jsou memy, budou spotřebitelé moci nejen konzumovat, ale také získat přímou náhradu za svůj příspěvek k šíření obsahu.

%title 插图%num
– Vstupenky a zboží:
Vstupenky na filmy a představení lze zakoupit jako NFT. Rezervační systém poháněný blockchainem brání prodejcům a zisky, které obvykle přijímají, se místo toho vrací tvůrcům obsahu. Zboží a položky v limitované edici lze také prodávat jako NFT.

3.5
Provoz platformy decentralizovaného řízení vyžaduje mnoho rozhodování, jako je pořadí zobrazování obsahu, investice, poplatky a odměny kurátorů/tvůrců. Dále je nutné řešit pochybení na platformě, jako je nevhodný obsah a porušování autorských práv.
Stávající platformy posuzují nevhodný obsah pouze na platformě, což způsobuje deformaci trhu platformou. Platforma KOK funguje jako DAO, takže tato rozhodnutí jsou místo toho přijímána hlasováním zprostředkovatele služeb, který sází tokeny. Kdokoli v ekosystému se může zúčastnit a návrh zvolený příznivci je okamžitě realizován.
Zejména po předložení výsledků hlasování systém analyzuje klíčové ukazatele obsahu, který uživatelé v danou chvíli považují za nevhodný, a vyhodnotí návrh. Jak se hlasování opakuje, váha hlasů uživatelů, kteří pokračovali v neúspěšném rozhodování, se snižuje, aby se zvýšila přesnost hlasování a zablokovalo zneužívání platformy.

%title 插图%num

3.6
Obsahová řada Máme vynikající obsahovou řadu zaměřenou na trendový obsah Hallyu složený z více než 300 slavných filmů, televizních pořadů, webtoonů a her,

%title 插图%num

3.7 Vydání tokenů KOK
– Vydáno: 5 miliard
– alokace tokenů

%title 插图%num

4. MileStone
Naším cílem je spustit decentralizovanou platformu v roce 2023 počínaje hrou metaverse, ‘Metaworld’ v roce 2021.
2021. 4Q – MetaWorld Open
2021. 4Q – NFT Marketplace Open
2023. 1Q – SDK Release
2023. 2Q – D Platforma otevřena

5.
Poradce pro představení členů

%title 插图%num

Dr. Thomas Frey

Dr. Thomas Frey Ředitel Institutu Da Vinci v Coloradu, USA Nejlepší futurista Google své éry Technický poradce pro MEDIUM od roku 2021

%title 插图%num

Jill Carriganová

Jill Carrigan COO ve společnosti IngleDodd Media Serial Enterpreneur, Blockchain Educator and Advisor, Producer

%title 插图%num
David Thaw

David Thaw Yale Law School University of California, Berkeley PhD (právo / výpočetní technika a informace) docent, University of Pittsburgh

6. Partneři

%title 插图%num

Právní upozornění (zřeknutí se odpovědnosti)
Token KOK nemá právní povahu cenných papírů nebo akcií. Token tedy neuděluje žádná práva na dividendy a zisky. Po dokončení prodeje tokenu není možné vrátit peníze. Vzhledem k tomu, že token KOK nemá povahu akcií, držení tokenu nezaručuje právo zúčastnit se Medium Ltd. setkání HK. Token KOK nezaručuje žádná konkrétní práva nebo hodnoty mimo blockchainovou platformu. Token tedy není možné použít ke spekulacím nebo investičním účelům. Tato bílá kniha není právně závazná a nezakládá žádný smluvní vztah.

Snažíme se poskytnout přesné informace o obsahu této bílé knihy, ale uvedené informace se mohou změnit a neneseme žádnou odpovědnost za jejich přesnost a úplnost. Investor bude činit svá vlastní rozhodnutí o investicích do projektu provedením důkladného šetření příslušných informací a předpisů a musí si být vědom příslušných zákonů jurisdikce.

Získávání a ukládání tokenů KOK může zahrnovat řadu rizik. Mezi rizika patří Medium Ltd. HK spouští blockchain, nezlepšuje svou technologii nebo neposkytuje výše zmíněné služby. Před pořízením tokenu KOK by proto všichni uživatelé a investoři měli pečlivě zvážit rizika, ceny a výhody pořízení tokenu KOK. V případě potřeby Medium Ltd. HK žádá investory, aby v tomto ohledu hledali informace od odborníků. Doporučuje se, aby kupující, kteří nerozumí nebo nemohou přijmout tato rizika a samostatná rizika uvedená v podmínkách, nezakoupili token KOK.

Bílá kniha připravená společností Medium Ltd. HK (nebo Společnost) je určena pouze k tomu, aby potenciálním kupcům tokenu KOK sdělila informace týkající se navrhovaného spuštění mincí. Informace v bílé knize nemusí být úplné a neimplikují žádný prvek smluvního vztahu.
Účelem této bílé knihy je poskytnout potenciálním držitelům přiměřené informace. Nic v této bílé knize nemá formu návrhů nebo investičních úlev, ani nezahrnuje žádnou formu žádostí nebo nabídky k nákupu cenných papírů v rámci konkrétních jurisdikcí. Kromě toho nic v této bílé knize nepředstavuje reklamní nebo marketingovou publikaci a nemá nic společného s nabídkou nebo nákupem cenných papírů v rámci její jurisdikce.

Tato bílá kniha je určena pouze k popisu projektu KOK (technologická řešení), neobsahuje žádné komentáře ani závazky a nezaručuje, že náš konečný cíl splní vaše očekávání z hlediska proveditelnosti, proveditelnosti a konkurenceschopnosti tohoto projektu. Kupující tokenů KOK musí souhlasit s tím, že dobře rozumí této bílé knize a právním upozorněním a že se zavázali dodržovat zákony v místě svého bydliště, zejména zákony o praní špinavých peněz a předcházení terorismu, a že mají dostatečné zkušenosti a porozumění technologiím kryptoměny a blockchainu. Tato bílá kniha bude distribuována v korejštině a dalších jazycích. V případě sporu o výklad má přednost korejská verze.


Zúčastněte se KOK-PLAY – KOK-PLAY

Budoucnost KOK-PLAY tvoříte vy.

%title 插图%num

Pokud jste hledali informace s ohledem na KOK-PLAY ,
neváhejte se poradit s blogerem.

Musíte najít partnera, který dokáže přesně zprostředkovat podnikání KOK-PLAY  .
Musíte najít partnera, který vám poskytne praktické, efektivní a rychlé informace.
Musíte najít partnera, který vám efektivně nabídne ten nejlepší plán.

Ne každý  uspěje jen proto, že spustí KOK-PLAY .
Je však jasné, že dřina se vždy vyplatí.
To, jaké know-how a jak moc se na podnikání na začátku zaměříte, může po pár měsících rozhodnout o výkonu.

%title 插图%num

Zúčastněte se KOK-PLAY – KOK-PLAY

Bez kódu pozvánky se nemůžete připojit
. Vyberte prosím kód pozvánky připravený níže.
˘ Registrace členství KOK-PLAY。 ( Kód pozvánky pod „Klikněte“  – vložte kód pozvánky, abyste se stali členem)
Kód pozvánky:  TOPWRZMK

%title 插图%num

Klikněte na obrázek výše nebo  naskenujte QR kód a zaregistrujte se

*KOK (APP) – Stáhnout
➥˘ Kliknutím stáhnete
https://apps.kok-play.xyz


%title 插图%num

Zaregistrujte se naskenováním QR kódu výše

*KOK (APP) – Stáhnout
➥˘ Kliknutím stáhnete

https://apps.kok-play.xyz