K Stadium Global Business [Translation]

Hits: 222

%title插图%num

TitleK Stadium Platform Işine Giriş Ve Nasıl Katılacağınızın Açıklaması.2022-05-09 12:27
CategoryTürk-터키어
Name Level 10

K Stadyumu İş Tanıtımı

%title 插图%num

1. Para akışı
2. Blok zincirinin doğuşunun arka planı
3. Token ekonomisi nedir?
4. Protokol ekonomisi dünyayı nasıl değiştirecek?
5. K Stadium'un süreci, bugünü ve geleceği
6. Mainnet lansmanı - Beklenen etkiler nelerdir?
7. Herkese Adil Bir Sistem – K Stadyum

Referans: Gap-Yong Song'un Namwon Özel Ders Canlı (12 Ocak 2021) ve Dr. Yang-Seop Kim'in Top Frontier tarafından YouTube dersine atıfta bulunarak bir metin hazırladım.


madeni para nedir?

%title 插图%num
Bir madeni parayı bilmek için önce para akışını bilmelisiniz. Para biriminin geçmişini bilmek madeni parayı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Madeni para! Sanal varlıklar (kripto para birimi) yasallaştırılmalıdır.
Kripto para birimi, 2019 yılında Uluslararası Muhasebe Organizasyonu (IFIS) tarafından maddi olmayan duran varlık olarak tanımlandı. G20 Ortak Bildirisini G20 Zirvesinde (2019) imzalayacaksınız. (Tabii ki hem Kore hem de o zamanki cumhurbaşkanı imzaladı.) – Merkezi içeriğin ne olduğuna gelince, “kripto paranın uluslararası finansal düzene zarar vermediğine” inanıyoruz. Kore sürekli olarak “kripto paranın bir aldatmaca olduğunu” iddia etti, ancak G20 Ortak Bildirisi'ni imzalayarak Kore de 25 Haziran 2020'den itibaren yasal hale gelecek. İmzalanıp yasallaştırılıp kurumsallaştırılmasaydı, uluslararası kredi notu düşecekti.

Böylece 15 Mart 2021'de Belirli Finansal Hizmetler Yasası, yani Özel Para Yasası yürürlüğe girdi. Yasallaştırmanın ardından hükümet, 1 Ocak 2022'den itibaren sermaye kazancı vergisinin uygulanacağını duyurdu. (2,5 milyon wondan fazla için %22) Yani “kripto para birimi yasa dışı” deyimi artık ortadan kalktı.

Şimdi paranın (paranın) değişim sürecine bakacak olursak, takastan kabuklara, madeni paralara, banknotlara, kartlara ve şimdi de kripto paraya dönüşüyor.Gerçeği burada bulabilirsiniz.


Kripto para nasıl ortaya çıktı?

%title 插图%num

Kripto para biriminin doğuşunun arka planını bilmek için mevcut para biriminin sorunlarını bilmek gerekir. Paranın (paranın) iki işlevi vardır ve birincisi değer aktarım aracıdır. Parayla ilgili ölümcül bir şey var ve parayı elinizde tutabilmeniz için her zaman aynı veya daha yüksek değerde olması gerekir.

Kripto para biriminin doğuşunun arka planına bakarsanız,
2008'de Lehman Brothers'ın iflası nedeniyle dünya öfke içindeydi. niye ya? Dünya bir Amerikan bankasının iflasından etkilendi mi?
Dünyanın dört bir yanındaki bankalar bir ağ gibi birbirine bağlı, bu nedenle büyük bankaların iflası domino taşları gibi çökecek. Küresel mali kriz kötüleştikçe, Amerika Birleşik Devletleri ekonomiyi canlandırmak için Federal Rezerv Bankası ile devlet tahvilleri için teminat olarak dolar basmaya başladı. ABD, bankaların borçlarını kapatmak zorunda kaldığı bir durumda.
Doların değeri, bir önceki dolardan dört kat daha fazla ihraç edildiğinden düşüyor. Mevcut para birimi doların değer kaybı ve güveni çökerken, finansal ekonomiye olan güveni yeniden tesis etmek için kripto para birimleri ortaya çıktı ve bu, doğuşun arka planıydı ve zamanın akışı olduğu söylenebilir.


Peki, kripto para birimi Bitcoin nasıl ortaya çıktı?

%title 插图%num

Bitcoin'in doğuşunun arka planını anlamak için “altını” anlamalısınız.
Altın neden pahalıdır Dünyada sadece 180.000 ton altın olduğu için arz sınırlıdır ve talep yani dünya çapında birçok insan onu aramaktadır.O zaman neden gümüş veya bakır altından daha pahalıdır? Gümüş ve bakırın değiştiği bir gerçektir ancak altının fiziksel özellikleri değişmez. Bu yüzden altın çok pahalıdır.

Ancak, nadirlik açısından, elmaslar altından çok daha pahalı ve değerli olsa da, elmasları para birimi olarak kullanmak yerine altın olarak kullanırlar mıydı? 1 ons altının fiyatı ve 100 ons fiyatı değişmezken ve doğru orantılıyken, pırlanta için 1 karat ile 10 karat arasındaki fark 10 katı değil, boyutuna, işçiliğine bağlı olarak fiyat büyük ölçüde değişir, şeffaflık ve değerleme uzmanı. Yani elmas değeri ve fiyatı değiştiği için para birimi olarak kullanılamaz. Tüm dünyada altın ve altın en iyi para birimi olarak kabul edilmiştir.

Bu noktada dolar ve altın arasındaki ilişkiyi anlamanız gerekiyor.


Dolar neden rezerv para birimi oldu?

%title 插图%num

Dünya uzun süredir altını para birimi olarak kullanıyor ancak dezavantajları da var. Öncelikle taşımasının zor olması ve bölünmesinin zor olması dezavantajları var.Bu yüzden altını bir demirciye bıraktım ve
altın mevduat sertifikası ile para birimi olarak kullandım.Bu mevduat İngiliz sterlini ve ABD doları oldu. . Eski günlerde bir dolara baktığınızda altında "Depoya götürürseniz altınla takas olur" diye bir ibare yazdığı söylenir. Depo sertifikasını kullanan kuyumculuk, insanlık tarihindeki ilk banka oldu ve bunun İngiltere'de başladığı söyleniyor. – Bu altın standarttır – 1914'te kaldırılmıştır.

Sterlin (dolar) bir altın mevduat sertifikasıdır, bu nedenle yalnızca depolanan altın miktarını vermek doğrudur. Sonuç olarak, poundun değişim değeri altınla birlikte düştüğü için, pound önemli bir finansal piyasa olma statüsünü kaybeder.

Böylece 1944 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Bretton uzay sistemi başlatıldı ve 44 ülkenin liderlerinin bir araya gelip 1 ons altının 35 ay olduğuna karar vermesiyle dolar dünyanın kilit para birimi olarak kullanıldı. O zamanlar, Amerika Birleşik Devletleri dünya altınının %80'inden fazlasını elinde tuttuğu için güvenilirlik nedeniyle mümkündü. 1971'de dolar, Vietnam'daki savaşı finanse etmek için büyük bir dolar daha çıkardığı için değer kaybettiği için, o sırada Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Nixon 1971'de altın konvertibilite sistemini durdurdu. Bundan sonra Brayton evreni altın standardı kaldırıldı. Ancak ABD dolarının diğer rezerv para birimlerine alternatifi yoktu ve bu nedenle hala dünyanın rezerv para birimi olarak rol oynuyordu. Güvenilirlik ve likiditenin kilit para birimi olarak garanti altına alınması gerektiği, ancak doların değerinin olmadığı bir durumda, 1970'de Başkan Nixon altın standardının kaldırıldığını ilan etti ve Kissinger'ı Suudi Arabistan'a gönderdi.

Geçmişte Ortadoğu ülkelerinde satılan petrol altın olarak alınırken, bundan sonra dolar altın yerine dolar olarak alınmasına izin vererek rezerv para birimi haline geldi.
Dünyada 5 olimpik yüzme havuzuna eşdeğer 180.000 ton altın depolanıyor ve şu ana kadar çıkarılıp dağıtılan altın miktarının 4 yüzme havuzuna eşdeğer olduğu söyleniyor. Altın kıtlığı nedeniyle altın talebi yüksek, ancak arz sınırlı.
Ancak, taşınmasının zor olması ve bölerek yazmanın daha zor olması dezavantajına sahiptir. Yani Bitcoin bir kripto para birimidir.


Peki, kripto para birimi Bitcoin'in doğuşunun arka planı neydi?

%title 插图%num

Kripto paranın ortaya çıkmasından önce fiat para birimi kullanılıyordu, ancak fiat para merkez bankası tarafından çıkarılır ve her şeyi merkezi olarak kontrol eder.Paranın değeri düşerse merkez bankası veya hükümet sorumluluk almaz. Bu yüzden değer kaybetmeyen bir para birimine ihtiyacımız vardı. Ademi merkeziyetçilik, merkezileşme çelişkisi dışında planlanmıştır.Ademi merkeziyet teknolojisi blok zinciri teknolojisidir.Başka bir deyişle blok zinciri, kaybedilen güveni geri kazandıran bir güven teknolojisidir. Bitcoin, bu blok zinciri teknolojisi ile verilen şeydir. Blockchain'in en büyük avantajı, taklit edilememesi, kurcalanamaması veya saldırıya uğramamasıdır.

Mesele şu ki, Bitcoin'in çıkarıldığı tarihsel arka plan, 2008'deki Lehman Brothers krizi nedeniyle çok para basıldığı zamana benziyor. Şimdi korona virüsü nedeniyle dünya genelinde çok büyük miktarda para teşvik paketi olarak serbest bırakılıyor ve bunun sonucunda paranın değeri giderek düşüyor.İnsanlar hisse senedi tutmak yerine devlet tahvili ve altına akın ediyor. Ancak korona virüsü nedeniyle çok para uçtu ama yükselmesi gereken altının fiyatı düşüyor ve Bitcoin fiyatı yükseliyor.


Peki neden altın yerine Bitcoin'i seçmelisiniz?
Bitcoin'in avantajlarına bakıldığında, Bitcoin altının tüm avantajlarına sahiptir (küçük miktar ve fiziksel özellikleri değiştirmez), ancak dezavantajları olmadan (nakliyesi ve depolanması zor ve bölünmesi ve kullanılması daha zor), Bitcoin daha küçük bir miktara sahiptir. altından daha fazla ve değiştirilebilir.Hayır, sahte hackleme imkansızdır, 1/100 milyona bölünebilir ve cüzi bir ücret karşılığında doğrudan dünyanın öbür ucuna iletilebilir.


Bitcoin?

%title 插图%num

Belirlenen toplam Bitcoin miktarı - 21 milyon ve madencilik miktarı her 4 yılda bir yarılanma ile azalır Madencilik yılda 6.25 dakika, 3 yıl sonra 3.12 ve 4 yıl sonra 1.6 çıkarıldığında tamamlanır. Şu anda bu dünyadan 4,5 milyon jeton yok oldu ve doğal düşüşü eklerseniz, arz azalarak kıtlığı en üst düzeye çıkaracak ve Bitcoin fiyatının yükselmesine neden olan bir hikaye var. Şu anda, Bitcoin'in fiyatı yaklaşık 60 milyon won.
Bitcoin 21 Mayıs 2010'da bir pizza günü olduğuna dair ilginç bir anekdot var ve size 10.000 bitcoin verecekleri için sadece iki pizza gönderdiklerini söyledikleri bir tahmin var. O zamanlar Bitcoin tanınmamıştı bile. Şu anki fiyat düşünüldüğünde pizza satıp yemek 600 milyar wondu.
Bitcoin 2017 yılına kadar karıncalar tarafından satın alındı, ancak şimdi kurumlar onu almaya başlıyor. Hikaye, Bitcoin'in sadece bir başlangıç ​​olduğunu söylüyor.Dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar son 10 yıldır kripto para birimini izliyor, ancak artık dünya çapında yasallaştı ve bazı ülkeler Bitcoin'i fiat para birimi olarak kullanıyor.

KOK/K Stadyumu da arz ve talep ilkesini en iyi şekilde karşılayan bir ekosistem oluşturuyor. Altcoine ait olan KOK madeni para, iki yıl önce 1KOK'ta 0.14 $'dan bugün 7 $'a yükseldi ve artış oranı tam 55 kat. Bu durum neyi kanıtlıyor? En önemli bakış açısı, madeni para ekosisteminin ne kadar iyi olduğudur. KOK, blok zinciri tabanlı kapsamlı bir dijital içerik platformu olduğundan, çok iyi donanımlı bir madeni para ekosistemine sahip bir madeni paradır, bu nedenle KOK'un gelecekteki değeri sınırsızdır.

Ancak hiçbir şey mutlak ve mükemmel olmadığına göre, KOK Coin'in değeri ve fiyatı yükselmeye devam edecek mi? Bunu çözmen gerek.
Her madeni para işi veya şirketi mükemmel değildir. İşlerin ters gidebileceği bir tahmindir, bu nedenle herhangi bir malın nihai yargısına ve kararına katılmak, kendi seçimlerinizle başlamalıdır. Bir tanıdıktan aldım ve başlattım ama şirket iflas etti! İşe yarasa da çalışmasa da kendi kararlarınızın sorumluluğunu almalısınız. Tüm materyaller ve öğrenme yoluyla bilgi edinerek kendi kararınızı vermelisiniz.


altcoin nedir?
Altcoin, Bitcoin dışındaki tüm kripto para birimlerini ifade eden bir terimdir. Bitcoin, alternatif bir madeni para anlamında alternatif bir madeni paradır. Bunlar Ethereum, Ripple, Litecoin ve KOK Coin gibi temsili altcoinlerdir. 1000'den fazla altcoin türü varsa, birçok yerli para da vardır. japcoin de denir. Altcoinler ortaya çıkmaya başladıkça fiyatları yüzde yüz artabilir, ancak kripto paranın kendisi bir gecede ortadan kaybolabilir. Kim Yargılamalı? Karar vermek size kalmış.


Şimdi K Stadyumu'nu öğrenelim.

%title 插图%num

Başlamadan önce, herhangi bir şeyden şüphelenmelisiniz.
Başarısızlığı sorgulamadan gören çok insan var.
K Stadyumu hakkında makul şüpheler.
1. İlk olarak, üyelerin gelir kaynağı nereden geliyor?
KOK madeni para madenciliği yaparken, ödüller madeni para olarak ödenir. Şirket tarafından verilen madeni paraların bir maliyeti yoktur.
2. Neden iki kez? Size bu kadar çok kullanılabilir madencilik jetonu mu veriyorlar?
KOK kullanıcılarını işe almanın bir ödülü olarak, platformu kullanırken KOK madeni paraları ile madencilik ödülleri de alabilirsiniz ve ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek kullanıcıları toplayan sınırlardan daha fazla ödül alacaksınız.
3. Bu kadar çok para vererek şirketin karı nedir?
Kullanıcı sayısı arttıkça K-stadyum platformunun değeri yükselir ve kullanıcıların platform içerisinde KOK coin kullanması gerekir ve sınırlı olan KOK coin'in Bitcoin gibi değerini artırmaktan başka seçeneği kalmaz.


K Stadyumu'nun doğumunun arka planı neydi?

%title 插图%num
Dünyanın en güçlü dijital içeriği Kore'dir. K-içerik, K-pop, K-kültür, K-film, K-webtoon vb.
Netflix'i örnek olarak açıklamak gerekirse, Netflix platform içeriklerinin çoğu Disney ürünleriydi. . Böylece içeriği Netflix'ten çekip Disney Plus adında bir platform oluşturdular. Sonuç olarak Netflix, paradan tasarruf ederken Kore'de içerik üreticileri arıyor. Geliştirilen içeriğin telif hakkının Netflix'e ait olduğu konusunda toksik bir madde olmasına rağmen, yatırımı alan Koreli içerik yapımcıları üretilen içeriği sağlayacak ve Netflix'te gösterilen ilk 10 arasında yer alıyor. , vb. Ayrıca, Kore oyun içeriği küresel oyun pazarında birinci ve üçüncü sırada yer almakta ve Nexon, Neckmarble ve NC Soft gibi Kore, %55'lik bir küresel pazar payına sahiptir. Kore'nin gerçekten harika bir ülke olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Webtoons da geçmişte Japonya'nın egemenliğindeydi, ancak şimdi Naver Webtoons ve Kakao Webtoons Japonya'yı geride bıraktı.


“Blockchain tabanlı K-stadyum platformu” nedir?

%title 插图%num

Fikri mülkiyet haklarını koruyan, yasadışı indirmenin imkansız olduğu ve herkesin katılabileceği demokratik bir platformdur. Ücretsiz ödeme ile herkes sadece bir cep telefonu ile ödeme yapabilir. KOK platformunun bu kadar başarılı olmasının nedeni, nüfusu büyük bir ülke olması ve cep telefonu olan herkesin katılabilmesidir. Ödeme, platformdaki anahtar para birimi olan blok zinciri teknolojisine dayalı K-stadyum parası ile yapıldığından şeffaf ödeme yapılır.


“Dijital platform şirketlerinin zenginliğinin tekeline” bir göz atalım.
Dünyanın dört bir yanındaki temsili platform şirketlerine bakarsanız, Netflix, Google, Play Store, Melon, Kakao, Baedal Minjok, Coupang, Amazon, YouTube vb.
artık %30 gibi büyük bir ücret alıyor ve telif hakkı sorunlarını üstleniyor ve teşvik ediyor. sadece kartla ödeme – dünya çapında Yarısından fazlasının kartı yok ve dünyadaki insanların üçte birinin banka hesabı yok (Afrika, Güneydoğu Asya vb. – Bankaların ana gelir kaynağı komisyon gelirleridir. mevduat ve kredi, ancak yoksul ülkelerde neredeyse hiç mevduat yapılmamaktadır. Yoktur).
Büyük platformların hakim olduğu ifade edildiğinde bazı kişiler dijital platform kolonizasyonunun doğru olduğunu söylüyor.Temsili olarak Kakao, YouTube vb.


“Dijital Platform – Kakao'nun servet hakimiyeti nasıl?
Kakao ilk kez ücretsiz bir kısa mesaj hizmeti olarak başladı, ancak 40 milyar wonluk bir kayıpla devam ediyor. Bunun nedeni, kullanıcıları toplamak için yatırımın zarar etme pahasına yapılmış olmasıdır. Ücretsiz metin mesajları yoluyla belirli sayıda üye toplandığında, Anipang adlı ulusal bir oyun tanıtılacak. Bütün ulus Anipang oyunlarına bağımlı hale gelir. Oyundaki oyun parası kırmızı bir kalptir ancak kalp (oyun parası) biterse oyun oynanamaz. Üyeler toplandıktan sonra, kâr işi ciddi olarak başlar. 27 Kakao Güzellik Salonu, Kakao Taksi, Kakao Bankası vb.
Gördüğünüz gibi Kakao'nun başarısının sırrı nedir? Yani kullanıcı ve kullanıcı sayısı arttı.


“Dijital Platform Coupang”a bir göz atalım.
Coupang ABD borsasında işlem görmektedir. 100 trilyon dolarlık yatırım.
Hisse senetlerinin alınmasının nedeni, birinci sınıf şirketlere yatırım yapmak amacıyla bunları satın almak ve Coupang'ın 6 yılda 4.6 trilyon won zarar eden bir şirket olması. Ama böyle bir şirket nasıl Nasdaq'ta halka açıldı ve 100 trilyon wonluk bir yatırım aldı? Kullanıcıdır. 15 milyon sadık kullanıcı olduğu ve aylık üyelik ücreti olan sadece 5 milyon sadık kullanıcı olduğu bir gerçektir. SoftBank Başkanı Son Jeong-eui, Coupang'a 2 trilyon won yatırım yaptı ve bunu NASDAQ'da listeleyerek 100 trilyon won, 38 trilyon won kazandı. Coupang'ın başarısının sırrı, kullanıcı sayısını da artırmış olmasıdır.


“Dijital platform başarısının anahtarı” nedir?

%title 插图%num

Kullanıcıdır.
İnsanlar, platformun başarısının anahtarıdır ve varlıktır.
“İnsanlar bir araya geldiğinde BÜYÜK VERİ birikir ve her BÜYÜK VERİ paradır”
“İnsanlar toplandığında satış ve reklam geliri koşulsuz gelir”
“İnsanlar bir araya geldiğinde içerik otomatik olarak gelir ve içeriğe katılmak için başka bir Kişi içeri gir.”
Ardından, daha fazla yüksek kaliteli içerik gelecek. Sonuç, yalnızca kullanıcılar varsa, platformun koşulsuz olarak “başarılı olacağı”dır.


“Dijital platform başarısı” söz konusu olduğunda düşünülmesi gereken bazı şeyler var.

%title 插图%num

-. Kakao Başarısını Kim Sağladı? Kullanıcılar, kullanıcılar, yani biz… !
-. 4.7 trilyon Alman şirketi tarafından satın alınan Baedal Minjok'un bir holding olmasını kim mümkün kıldı? Kullanıcılar, kullanıcılar (teslimat şoförleri, restoran sahipleri, yani biz…!
-. Facebook içeriğini kim yüklüyor? Biz…!
-. YouTube içeriğini kim yüklüyor? Biz…!
Tüm platformlara katkımız var Platform şirketi para kazanıyor
. Bu platform şirketin servetinin tekeli
Eski Bakan Park Young-sun da mevcut servet tekelleşme ekonomisinin, platform ekonomisinin, kullanıcılar ve katkıda bulunanlar için şeffaf olan protokol ekonomisine gitmesi gerektiğini vurguladı.Yeni kelime protokolü ekonomisi temel alınarak oluşturuldu. “K Stadı kar dağıtan
bir yapıdır.” Platforma katkısı olduğu kadar madencilik kadar adil ve platform içinde kullanıldığı kadar kazanç getirir. .


Modern ekonominin akışına hızlı bir şekilde bakacak olursak,
merkezi bir ekonomi – örneğin, Samsung'dan bir ürün piyasaya sürüldüğünde, bir
platform ekonomisi – örneğin, Amazon, Kakao vb. – Ücretsiz hizmet vb. Mevcut servet tekelleşme platformu şirketi
Protokol ekonomisi – K Stadyumu – Evet Örneğin, bir alışveriş merkezinden bir şey satın alırsanız, satın aldığınız miktar için kilometre ve jeton ile ödüllendirileceksiniz.
* Bir protokol ekonomisinin gerçekleşmesi için önce şeffaf olması, demokratik olması, açık olması, sahte olmaması, hacklenmemiş olması gerekir.
Sonuç olarak, protokol ekonomisi blok zinciri teknolojisine dayalı olarak merkezileştirilmemeli ve bir token ekonomisi kurulmalıdır.


“K Stadyumu – Jeton Ekonomisi” nedir?
Token ekonomisi, belirli bir eylemi teşvik etmek için bir ödül vermek anlamına gelir.Tıpkı Kakao'nun Anipang oyununda olduğu gibi, bir arkadaşınızı davet ettiğinizde, kalpler ödül olarak ödenir, K Stadium, mayınlı jetonlarla ödülü öder. “Çekirdek”, ödenen jetonların nakde çevrilebilmesidir.
K Stadyumu'nun token ekonomisini (token ekonomisi) kısaca açıklamak gerekirse, (risk, verim, maliyet ve token arzındaki değişiklikler)
İlk olarak. K Stadı ilk başladığında bir risk vardı. Bu sırada K Stadı'na katılan cepheler çok sayıda ödül aldı. (%12, %9, %7~ Şimdi, ödüller madencilikle veriliyor %3~5. Bu düşüşün nedeni, K Stadyumu farkındalığının artması, riskin azalması, pazarlama maliyetinin düşmesi, token arzının azalmasıdır. jeton yakma vb. gibi sebepler verilebilir.)
İkincisi. K Stadyumu'nun jeton fiyatında bir değişiklik var. Başlangıçta 0.14$'dan 7$'a yükselmesinin nedenleri, kullanıcı sayısındaki artış, işletme karındaki artış, varlık değerindeki artış ve K Stadyumu'nun token değerindeki artıştır.


Coin Market Cap'teki K Stadyumu nedir?

%title 插图%num

Dünyanın en güvenilir blockchain istatistik şirketidir. 11000 jeton ve jeton arasında 222. sırada yer alıyor ve CoinMarketCap'e kaydolmak için en az iki tanınmış borsada listelenmesi gerekiyor ve hedef CoinMarketCap'in ilk 50'sine girmek. 11000 madeni paradan sadece 50 madeni paranın kendi teknolojisi, ana ağ var. Bir jeton ve jeton arasındaki fark nedir? Kendi blok zincirinize (mainnet) sahip olup olmamanıza bağlı olarak, madeni para yoksa bu bir jetondur. Daha basit bir ifadeyle jeton, evinizi kendi araziniz üzerine inşa etmek, jeton ise evinizi başkasının arazisi üzerine inşa etmek anlamına gelir. Başkasından arazi kiralar ve ev inşa etmek için kullanırsanız, elbette kira ödemek zorundasınız. Bunu gaz ücreti denen bir ücret olarak düşünürseniz acele edebilirsiniz. K Stadyumu, şu anda Ethereum ERC-20 ödünç alan bir tokendir. Ancak, ana ağ er ya da geç başlatıldığında bir madeni para haline gelecektir.


Orta?

%title 插图%num

Dünyanın en yüksek performanslı blok zincir teknolojisine sahip uluslararası kabul görmüş bir şirkettir. Medium, dijital teknolojiyi kullanmak için bir platforma ihtiyaç duyduğu bir durumda Nisan 2021'de K Stadium'u satın alacak. K Stadium, film, webtoon, oyun gibi çeşitli içeriklerin bulunduğu dijital bir içerik platformudur. Medium, The9 Company'de hisse satın alacak. Medium, KOK-Play ile görüşmeden önce B2B işine odaklandı, ancak KOK-Play'i satın aldıktan sonra B2C servis işini de birbirine bağladı ve eksiksiz bir portföye sahip bir şirket haline geldi. Yakında, K Stadium ana ağının lansmanı ile kendini küresel kapsamlı bir dijital platform şirketi olarak kuracak.
Ortamın Birleşmesi - En iyi sanal alan Metaverse, Aralık ayında New York'ta piyasaya sürülecek. Ve NASDAQ'da listelenecek. Listelemeden önce bir ön aşama olan Pink City'ye girmesi beklenebilir.


“Dr. Thomas Frey” K Stadyumu'na Katıldı

%title 插图%num

Dünyaca ünlü bir fütürist olan Dr. Thomas Frey, K Stadyumu'na teknik danışman olarak işe alındı. Yaklaşık 15 yıl IBM'de mühendis ve tasarımcı olarak çalıştı ve aynı zamanda 'Triple Nine Society' üyesiydi. Ayrıca, gelecekteki araştırmalar için kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan World Futures Association'ın danışmanıdır ve 'Dialogue with the Future' ve 'Epiphany Z'nin yazarı, geleceği tahmin edebilen ve kontrol edebilen metodolojiler hakkında kitaplar ve ayrıca, IBM, AT&T Boeing, Visa gibi küresel şirketlerden aşk çağrıları gönderen bir konuşmacıdır.
Medium K Stadyumu'nun takip ettiği gelecek imajının, Dr. Thomas Frey'in dersler ve yazılar yoluyla takip ettiği gelecek imajıyla örtüştüğü söyleniyor. Böylece Medium K Stadı'na katıldım.
Dr. Thomas Frey diyor ki:
Eşi görülmemiş bir fırsat dönemi geliyor. Ve 2030 yılına kadar 2 milyar iş kaybedilecek.
Bugünümüz nereden geliyor, geçmişten mi yoksa gelecekten mi? Doktor geçmişin geleceğinin şimdinin şimdisi haline geldiğini söyledi. Her birinin kendi geleceğini öngördüğünü, böylece bu çabanın bugün haline geldiğini söylüyorlar. Başka bir deyişle, bugünü yapan geçmiş değil, bugünü yapan gelecek.


K Stadyum Pazarlama Geliri

%title 插图%num

1. Bu bir yatırım değildir, mal alımı değildir.
2. Borsadan 300$ K-stadyum jetonu satın alın ve platformdaki kok jeton cüzdanına yatırın ve işlem tamam!
3. Madenciliği yapılan KOK madeni parası, nakit yapmak için herhangi bir zamanda banka gibi bir borsada satılabilir ve depozitoyu artırmak için çıkarılan KOK'u yeniden yatırarak daha fazla madencilik ödülü alabilirsiniz.
4. Madencilik, yatırılan madeni paraların aylık ortalama %3-5'i oranında madencilik yapılır. (Ancak, madencilik oranı, yatırdığınız KOK coinlerinin yalnızca %200'üne kadar birikebilir.)
5. K Stadyumu, bir yönlendirme sistemi benimseyerek pazarlamayı ödüllendiriyor. Yönlendirme pazarlaması yapan birçok şirket ve şirket var. (Örneğin sanal para borsası, Kakao, Naver vb. önerildiğinde çok fayda sağlayan bir sistemdir, bu kadar çok kişi katılır ve şirketler ve firmalar da bu sistemi benimsiyor.)
6. Bir arkadaş başka bir arkadaşını davet edebilir. 2. seviyeden itibaren, sanal uzay meta veri tabanındaki etkinliklere göre ödüller verilir.


* “Mainnet lansmanı - beklenen etki” nedir?

%title 插图%num

-. teknoloji kanıtlanmıştır. Ana ağ teknolojisi (Özetle, ana ağ tüm blok zinciri şirketlerinin aşkları, hedefleri ve hayalleri için nihai varış noktasıdır. CoinMarketCap'te kayıtlı 18.000 madeni paradan yaklaşık 50 madeni paranın ana ağı vardır, Diğer her şeyin token olduğu söylenir. ana ağ varlığı veya yokluğu- kiracı ile bina sahibi arasındaki ilişki olarak ifade edilebilir)
-. Şeffaf gelir kaynakları (blok zincir teknolojisine dayalı) – K Stadium için iki ana gelir kaynağı vardır: platform içindeki içerik geliri ve ana ağdan gelen gaz maliyeti geliri.
1. İçerik geliri – Kullanıcı toplama sürecinde olduğu için fazla olmadığını düşünüyorum. (Şu anda 150 ülkede 700.000 kullanıcı var)
2. Ana ağ gaz geliri – Mevcut ana ağdan farklı olarak, K Stadyumu'nun ana ağı mevcut ana ağdan farklıdır çünkü ana ağ, bir topluluk ekosisteminin kurulduğu bir durumda başlatılır. nokta. Dolayısıyla, öncelikle büyük borsalarda listelenme konusu olduğu gerçeğidir. Gelecekte, birbiri ardına kendi kendine listelenmesi bekleniyor. Diğer DApp'ler (merkezi olmayan içerik) K Stadium'un ana ağı tarafından tanıtıldığından kullanıcı sayısı artar.Blockchain projeleri ana ağımızı kullanmadan önce, Ethereum'un açık bir kaynağı olan ERC-20 teknolojisini kullanıyoruz.Bu, kullanacağınız anlamına gelir. kiralık.

Şimdi, Ethereum işlem ücreti (gaz ücreti) yaklaşık 200.000 won ve hız sadece saniyede 20 işlemi (20TPS) işleyebilir - Ethereum ağı düğümler (özellikle madenciler) tarafından çalıştırılır. Bunlar, işlemi doğrulayan kişilerdir. Çok sayıda düğüm tarafından doğrulanması gereken Ethereum'un doğası gereği, işlem hızı kaçınılmaz olarak yavaştır. (PoW, iş kanıtı sınırlamaları) / Ana ağ ile karşılaştırıldığında, Bitcoin (değer saklama aracı) ana ağı dijital altın olarak ifade edilir ve Ethereum ana ağı (blok zinciri rahatlığı için) dijital yağ ve K-stadyum zinciridir. gerçek hayata kolayca uygulanabilen bir madeni para zinciridir. NFT, ödeme ve metaverse konusunda uzmanlaşmış bir madeni paradır. Dahası, Ethereum ile kıyaslanamaz olan 15000 TPS'nin üzerinde işlem yapan sertifikalı bir teknolojiye sahiptir.
-. Büyük borsalarda öncelikli listeleme
Mevcut ana ağdan farklı olarak, K-Stadium'un ana ağı, bir topluluk ekosisteminin kurulduğu bir durumda başlatılır, bu nedenle mevcut ana ağdan farklıdır ve büyük borsalarda öncelik sıralamasına tabidir.
-. DApp doğum tabanlı bağımsız ekosistem
-. Sürdürülebilir bir ekonomik yapı tamamlandı (token ekonomisi ve protokol ekonomisi).


Mainnet'te Topluluk Havuzu
Yeni Öğe
K-Stadyum Köprüsü
K-stadyum ortamında yeni yatırım ve yeni tazminat sistemi (kurumların değil bireylerin yatırım ve tazminat) - Geçmişte başarılı projelerin hemen hemen hepsi kurumların oyun alanlarıydı.


“Herkes için adil bir sistem” – K Stadium

%title 插图%num

 

K Stadyumu'nun iki kar havuzu,
ilk topluluk havuzudur
-. Topluluk havuzu (KOK jeton-miktar kavramı) strateji ve taktiklerle yaklaşılması gereken bir kar havuzudur.
İkincisi, madencilik havuzu
-. Madencilik havuzu (mayınlı KOK'u USD'ye dönüştürme - USD kavramı) istikrarlı bir kar havuzudur.

Enflasyon KOK
-. K Stadyumu'nun işletme geliri, platform geliri ve gaz maliyeti geliri arasında her yıl ek olarak üretilen coin miktarını içerir. Enflasyon miktarı (on milyonlarca) olarak adlandırılır.

İşlem ücreti KOK
-. Kazandığımız büyük miktarda gaz parası - topluluk havuzundan ödül olarak ödenir (sadece katılımcılar için ödül)
-. Kullanıcı sayısı arttıkça DApp'ler gelir ve her girişlerinde bir airdrop etkinliği düzenlenir.
Örneğin, bir coin bir borsada listelendiğinde, tıpkı bir airdrop etkinliği gibi, airdrop KOK coin - topluluk havuzundan ödül olarak ödenir.(Sadece katılımcılar için ödül)

Yatırım tazminatı KOK
-. Temel tazminat %70
-. Sıralama telafisi 20% (12. sıraya kadar)
-. Madencilik tazminatı %10 (6. sıraya kadar)
*DPoS sistem çalışması – Temsil edilen hisse kanıtı Kripto para birimi
sahipleri, kendilerini temsil edecek bir temsili düğüm seçmek için hisseleriyle orantılı olarak oy kullanırlar ve bu temsili düğümler karar veren bir konsensüs algoritması üzerinde anlaşırlar. Temsili düğüme yetki vererek katılma yöntemini ifade eder.
Topluluk havuzu blok zincirine dayandığından, dünyadaki herkese şeffaf bir şekilde ifşa edilir. Yatırım yapılan node'lar sıralamaya dahil edilirse günlük kazanç elde edebilirsiniz ve ilk etapta K Stadium sınırları için bir oyun alanı haline gelebilir. Arz ve talep ilkesi geçerlidir.


Yukarıda, K Stadyumu'nun bugünü ve geleceği, para akışı gibi
hemen devreye girecek olan mainnet'in lansmanının beklentilerine ve etkilerine baktık .
K Stadyumu'nun geleceği parlak. Hala çok geç değil.
K Stadı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen kapıyı çalın.Başarı harekete geçene gelir.

K Stadyumu hakkında bilgi arıyorsanız,
lütfen bir blog yazarına danışmaktan çekinmeyin.

K-Stadium işini doğru bir şekilde sunabilecek bir ortak bulmanız gerekiyor.
Size pratik, etkili ve hızlı bilgi verebilecek bir ortak bulmanız gerekiyor.
Size en iyi planı etkili bir şekilde sunabilecek bir ortak bulmanız gerekiyor.

Sırf K Stadium'a başladıkları için herkes başarılı olamayacak.
Ancak, çok çalışmanın her zaman işe yaradığı açıktır.
Başlangıçta ne tür bir know-how ve ne kadar işe odaklandığınız, birkaç ay sonraki performansı belirleyebilir.


%title 插图%num

* K Stadium KOK projesine nasıl devam edilir!

1.  K Stadyumu'na  ücretsiz katılın

Davetiye kodu olmadan üye olamazsınız, lütfen aşağıda hazırlanmış olan davetiye kodunu seçiniz.
“Tıkla” davet kodu ) Davet kodu:  TOPWRZMK
“Aşağıya bakın” Davet kodu ekleme linki
https://api.kok-play.xyz/web/users/regist?lang=en&ref=TOPWRZMK

%title 插图%num

Veya kaydolmak için QR kodunu tarayın.


2. K Stadium madenciliği APP'yi indirin ve yükleyin

%title 插图%num
%title 插图%num
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kok_wallet

%title 插图%num
%title 插图%num
https://apps.kok-play.xyz/

%title 插图%num
%title 插图%num

https://apps.kok-play.xyz/


3. Giriş yapın ve k stadyumuna katılın

%title 插图%num

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üye olurken girmiş olduğunuz cep telefonu numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra giriş yapınız.


KOK Kılavuzu – “Yatırmadan Madenciliğe Mükemmel Düzenleme” konusuna bakın
1. K stadyumu KOK Cüzdanı  – Depozito
2.  K stadyumu K OK Cüzdanı – Havale
3.  K stadyumu  KOK Madencilik


%title 插图%num

K Stadyumu  ile ilgili bilgi arıyorsanız ,
lütfen bir blog yazarına danışmaktan çekinmeyin.

K Stadium işini doğru bir şekilde gerçekleştirebilecek bir ortak bulmanız gerekiyor.
Size pratik, etkili ve hızlı bilgi verebilecek bir ortak bulmanız gerekiyor.
Size en iyi planı etkili bir şekilde sunabilecek bir ortak bulmanız gerekiyor.

K Stadyumu'nu  başlatan herkes  başarılı olmaz.
Ancak, çok çalışmanın her zaman işe yaradığı açıktır.
Başlangıçta ne tür bir know-how ve ne kadar işe odaklandığınız, birkaç ay sonraki performansı belirleyebilir.


Kakao Talk danışmanlığı yoluyla nasıl ilerleyeceğinizi öğrenin~~~

Weixin : kokplay888
QQ : 1468269396
*Davet kodu olmadan katılamazsınız, bu yüzden daha fazla bilgi için danışmanızı öneririz.
Davet kodu:  TOPWRZMK
E- posta danışmanlığı kokplay@kakao.com Kakao
Talk 1:1 Danışmanlık Kakao Talk
Lütfen daha sonra danışın.
KakaoTalk Kimliği: k18615978493


K Stadyumu – Ücretsiz Üyelik

➥˘点击 开始注册
➥˘ Kaydolmaya  başlamak için tıklayın
 

K Stadyumu –  APP İndirme

*  K STADIUM – Ücretsiz platform üyeliği
Önerici  ve  sponsor  (kod girişi) –  TOPWRZMK
 

K STADYUM Destek Merkezi

K STADYUM – Platform Destek Merkezi

K STADIUM – Mainnet Destek Merkezi
https://help.kstadium.io/
 
#K Stadium Platform Işine Giriş Ve Nasıl Katılacağınızın Açıklaması.

K Stadium Global Business [Translation] 

 English-영어,Español-스페인어,Italiano-이탈리아어,Deutsch-독일어,Português-포르투갈어,Polski-폴란드어,Čeština-체코어,Français-프랑스어,русский-러시아어,Malay-말레이어,Bahasa Indonesia-인도네시아어,Filipino-타갈로그어,日本語-일본어,中文(简体)-중국어(간체),हिन्दी-힌디어,বাংলা-벵골어,العربية-아랍어그럼 *KOK 사업을 어떻게 참여하여 진행하는가?

1.KOK-플렛폼 무료회원 가입하기

아래 준비한 초대코드를 선택하세요.
후원인코드추천인코드똑같이 입력하세요.

(“클릭” 초대코드)
초대코드 : 
TOPWRZMK 
또는 “아래참조”  초대코드 삽입 링크

https://api.kok-play.xyz/web/users/regist?lang=ko&ref=TOPWRZMK

2. KOK 플렛폼  APP 다운로드 설치하기
구글플레이에서 다운로드 설치
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kok_wallet

kok 사이트에서 다운로드 파일 설치
https://apps.kok-play.xyz/

3. 로그인 & kok 플렛폼 참여하기

회원가입할때 입력한 본인 휴대폰번호 및 비밀번호 입력후 로그인 합니다.


KOK 매뉴얼 – “입금부터 채굴까지 완벽정리” 참조

1. KOK PLAY 지갑 – 입금

2. KOK PLAY 지갑 – 송금

3. KOK PLAY 채굴하기


KOK 사업을 평소 염두해두고 정보를 찾아보고 계셨던 분이라면, 주저하지 마시고 상담해보시기 바랍니다.

아래 메신져로 추가 후 어떻게 진행해야 할지 문의 하세요~~

웨이신 : kokplay888

QQ : 1468269396

메일상담 kokplay@kakao.com

카톡아이디 : k18615978493

KOK 사업을 정확하게 전달해 줄 파트너를 찾으셔야 합니다.

실질적이고 효과적이고 빠르게 정보를 제공해 줄 파트너를 찾아야 합니다.

효과적으로 최적의 플랜을 제공할 수 있는 파트너를 찾아야 합니다.

누구나 KOK 사업을 시작한다고 하여 성공하지는 않습니다.

하지만, 분명한 것은 노력한 것에 대한 대가는 반드시 따라옵니다.

시작 초기에 어떤 노하우를 가지고 얼마나 사업에 집중하냐가 몇개월 뒤의 성과를 판가름 낼 수 있습니다.

오늘도 행복하고 의미있는 하루 되시기 바랍니다.....

K스타디움 글로벌 비즈니스로 미래를 꿈꾸는 글로벌 프론디어 화 함께 하세요.