BIAŁY ŁAŃCUCH KOK – Polska

Hits: 18

✅* WHITE PAPER INTERNATIONAL

✅* ➥˘ KOK CHAIN WHITE PAPER – ENGLISH ✅* ➥˘ KOK CHAIN WHITEPAPER – Deutsch ✅* ➥˘ KOK KETTING WHITEPAPER – Nederlands ✅* ➥˘ CARTA BIANCA DELLA CATENA KOK – Italia ✅* ➥˘ LIVRE BLANC DE LA CHAÎNE KOK – Français ✅* ➥˘ PAPEL BLANCO CADENA KOK – Español ✅* ➥˘ LIVRO BRANCO DA CORRENTE KOK – Português ✅* ➥˘ KOK KÆDE HVIDPAPIR – Dansk ✅* ➥˘ KOK KJEDE HVIT PAPIR – Norsk ✅* ➥˘ KOK KEDJA VIT PAPPER – Svenska ✅* ➥˘ KOK KETJU VALKOINEN KAPERI – Suomi ✅* ➥˘ КОК ЦЕПЬ БЕЛАЯ БУМАГА – Русский ✅* ➥˘ BIAŁY ŁAŃCUCH KOK – Polska ✅* ➥˘ КОК ВЕРИГА БЯЛА КНИГА – Български ✅* ➥˘ KOK ŘETĚZ BÍLÝ PAPÍR – Čeština ✅* ➥˘ KOK LANAC BIJELI PAPIR – Hrvatski ✅* ➥˘ KOK LÁNC FEHÉR PAPÍR – Magyar ✅* ➥˘ HÂRTIE ALBĂ LANȚ KOK – Română ✅* ➥˘ KOK VERIGA BELIPAPIR – Slovenski ✅* ➥˘ KOK ZİNCİR BEYAZ KAĞIT – Türk ✅* ➥˘ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΟΚ ΛΕΥΚΟ ΧΑΡΤΙ – Ελληνικά ✅* ➥˘ KERTAS PUTIH RANTAI KOK – Indonesia ✅* ➥˘ KOK CHUỖI GIẤY TRẮNG – Tiếng Việt ✅* ➥˘ KOK 백서 – 한국어 ✅* ➥˘ KOK链 白皮书 – 中国(简体) ✅* ➥˘ KOK鏈 白皮書 – 中国(繁体) ✅* ➥˘ KOKホワイトペーパー – 日本 ✅* ➥˘ קאָק קייט ווייַס פּאַפּיר – हिंदी ✅* ➥˘ ก๊กเชน กระดาษขาว – ไทย ✅* ➥˘ ورق أبيض بسلسلة كوك – عربى

BIAŁY ŁAŃCUCH KOK

%title 插图%num

Platforma treści cyfrowych
„Uczciwy i współdzielony
ekosystem treści cyfrowych wspierany przez Blockchain i sztuczną inteligencję”


1. Tło biznesowe
2. O KOK
3. Ekonomia
tokenów 4. MileStone
5. Wprowadzenie do członka 6.
Informacje prawne dotyczące partnerów (Zastrzeżenie)


%title 插图%num


1. Tło biznesowe

1.1 Treści zdominowane przez rynek
Globalne platformy treści, takie jak Google, Apple i Netflix, odegrały główną rolę w gwałtownym rozwoju rynku treści cyfrowych. Jednak wraz ze wzrostem ich wpływu rosły nieuczciwe praktyki, takie jak coraz wyższe opłaty lub wzorce stronniczego pozycjonowania treści. 31 sierpnia 2021 r. w Korei uchwalono ustawę, która po raz pierwszy na świecie sprawiła, że ​​egzekwowanie płatności w aplikacjach przez Google stało się nielegalne. Wcześniej, 7 lipca 2021 r., 36 stanów, w tym Utah i Nowy Jork, oraz Waszyngton DC złożyło skargę przeciwko Google pod zarzutem naruszenia ustawy antymonopolowej jako platformy treści, takich jak nieuczciwe nadużycie władzy wobec twórców aplikacji w Sklep Play. W związku z tym istnieje konsensus co do problemu monopolizacji globalnej platformy i pilnie potrzebne jest nowe rozwiązanie, aby rozwiązać ten problem.

1.2 Charakterystyka rynku
treści Treści odnoszą się do materiałów niematerialnych, które zawierają informacje i anegdoty dotyczące kultury, takie jak tekst, dźwięk, obrazy, filmy i gry, które mogą być używane za pomocą internetowych urządzeń multimedialnych.
Teraźniejszość to naprawdę „era treści”. Od pandemii COVID-19 rynek treści rozwijał się szybciej i znacznie bardziej niż kiedykolwiek, a konsumpcja treści bez kontaktu twarzą w twarz stała się nie tylko wygodna, ale także integralną częścią życia konsumentów za pomocą przenośnych mediów. Według Koreańskiej Agencji Treści Kreatywnych, największy na świecie rynek treści w USA był wart około 738 milionów dolarów w 2019 roku. Dodatkowo, wielkość globalnego rynku platform OTT ma osiągnąć 121,6 miliarda dolarów w 2021 roku.

2. O KOK

2.1 Czym jest Platforma KOK?
„KOK” to platforma treści, która jest uczciwa, otwarta, przejrzysta i dostępna dla wszystkich dzięki zdecentralizowanej technologii blockchain. Powstał w celu stworzenia ekosystemu platformy, w którym producenci mogą zyskać uznanie i sprawiedliwą rekompensatę, podczas gdy konsumenci mogą cieszyć się bardziej zróżnicowaną treścią.

2.2 Kierunek projektu KOK
– Zmniejszenie monopolu na zarządzanie platformami
– Poprawa tajemniczej struktury dystrybucji – Poprawa
systemu wysokich opłat
– Unikanie monopolu informacyjnego

2.3 Cel projektu KOK
– Wszyscy twórcy treści mogą jednakowo i uczciwie korzystać z zasobów platformy
– Dzielić się wartościami i wizjami oraz odpowiednio otrzymywać uczciwe zyski
– Umożliwić i zagwarantować prawdziwą swobodę twórczą
Stać się prawdziwie zdecentralizowaną, kompleksową platformą treści

3. Ekonomia tokenów

3.1 TOKEN
KOK Token KOK to kluczowa waluta ekosystemu KOK, która może być używana do płatności, własności, dystrybucji i rekompensaty za treści.
Emisja i dystrybucja tokenów KOK są zdeterminowane pierwotną wartością tokena, wartością transakcyjną, wielkością obiegu i konsumpcji, które są zbieżne w celu utrzymania określonej liczby monet. Innymi słowy, token KOK utrzymuje zoptymalizowaną wielkość dystrybucji, dzięki czemu jego wartość wewnętrzna może stale rosnąć. Tokeny wydawane codziennie są wypłacane usługodawcom i osobom wspierającym. Stawka płatności jest automatycznie obliczana na podstawie całkowitej liczby stawek, popytu na transakcje i obrotu rynkowego.

%title 插图%num

3.2 Podmioty
tworzące gospodarkę tokenów „Gospodarka tokenów” odnosi się do ekosystemu ekonomicznego składającego się z użytkowników tokenów. W sumie istnieją cztery encje tokenów. Po pierwsze, „dostawcy treści”, którzy dostarczają treści na platformę. Po drugie, „dostawcy usług”, którzy zapewniają platformie moc obliczeniową (sprzętową). Po trzecie, „facylitatorzy usług”, którzy pośrednio uczestniczą w usługach platformy poprzez obstawianie w sieci. Po czwarte, „użytkownicy i kuratorzy”, którzy używają tokenów do korzystania z treści i usług platformy. Wszystkie cztery strony działają w ramach sprawiedliwego systemu, który dobrowolnie zapewnia indywidualne zasoby i w związku z tym otrzymują rekompensatę lub płacą opłaty za użytkowanie.

%title 插图%num

– Dostawca treści Dostawcy
treści dostarczają treści wyświetlane na platformie. Dostawcą treści może zostać każdy producent treści, który zgodnie z prawem posiada licencje dotyczące praw autorskich i praw użytkowania.
Gdy użytkownik skonsumuje treści udostępnione przez dostawcę, dostawca otrzyma odpowiednią rekompensatę, a jego część zostanie wypłacona platformie jako miejsce do przechowywania
i opłata za dane użytkownika. Opłata ustalana jest różnie w zależności od natężenia ruchu i stawek płatności.

%title 插图%num

– Usługodawca Dostawcy
usług i facylitatorzy usług są tacy sami, że dostarczają zasoby do platformy i otrzymują wynagrodzenie, ale są klasyfikowani zgodnie z rodzajem dostarczanych zasobów. Dostawcy usług udostępniają moc obliczeniową i zasoby sprzętowe w zamian za opłaty. Opłaty różnią się w zależności od wielkości mocy obliczeniowej dostarczanej przez usługodawcę. Dostawcy treści mogą również działać jako dostawcy usług, w takim przypadku łączne opłaty mogą zostać obniżone. Ta rola wymaga jednak specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Z drugiej strony każdy może uczestniczyć w platformie jako facylitator usług.

%title 插图%num

– Facylitator usług Facylitatorzy
usług pośrednio uczestniczą w świadczeniu usług platformy poprzez umieszczanie tokenów w sieci dostawcy. Wszyscy ludzie mają możliwość wniesienia wkładu do sieci i otrzymywania nagród poprzez dołączenie do sieci, kupowanie i wpłacanie tokenów.

%title 插图%num

– Użytkownik + Kurator
Użytkownicy wydają tokeny na takie czynności, jak przeglądanie treści, korzystanie z usług platformy i kupowanie NFT. Użytkownicy mogą również zostać kuratorami poprzez przeglądanie, polecanie i udostępnianie treści oraz dostarczanie danych dotyczących aktywności na platformie. Kuratorzy otrzymują nagrody w zależności od ilości aktywności, jaką wykonują na platformie.
Informacje uzyskane w wyniku działań kuratorskich użytkownika są wykorzystywane w algorytmach, które pomagają polecać spersonalizowane treści innym użytkownikom. Dobrowolne uczestnictwo użytkownika w kuracji pomaga mu otrzymać naprawdę „przejrzyste wynagrodzenie” i gwarantuje otwartą, wzajemnie korzystną dynamikę zamiast potajemnego pozyskiwania danych użytkownika, jak to robią dominujące platformy.

3.3 Dostarczanie płynności
KOK uwalnia nowe tokeny raz dziennie, aby zapewnić płynność i dostarcza nowe tokeny dostawcom usług i facylitatorom usług po kursie, jaki utrzymują w całej puli stawek. Liczba tokenów wydawanych codziennie jest ograniczona w oparciu o całkowity obieg tokenów, aby zapobiec inflacji.
Niektóre z tokenów wydanych w celu zmobilizowania ekosystemu są wypłacane jako rekompensaty zarówno emitentom, jak i kupującym NFT.
Stawka wypłat jest automatycznie obliczana na podstawie całkowitego kołowego stawki, popytu na transakcje i dystrybucji rynkowej. Jest dostosowywany tak, aby całkowita wielkość dystrybucji zawsze mogła zbiegać się w określonej liczbie, aby ustabilizować wartość tokena.

3.4 KOK NFT
KOK NFT mogą być wydawane przez dowolnego uprawnionego właściciela praw autorskich. Oprócz obrazów NFT można poddać NFT różnego rodzaju treści, takie jak filmy i elementy. Charakteryzuje się w szczególności możliwością rozszerzenia użyteczności NFT z trybu online do offline (np. bilety na koncerty).

– Przedmioty gry, postacie:
Dzięki NFTization przedmiotów w grze, użytkownicy mogą udowodnić posiadanie i swobodnie wymieniać nabyte przedmioty.
– Prawa autorskie do treści:
Transakcje związane z prawami autorskimi będą aktywowane przez NFTing prawa autorskie do treści, takich jak filmy, muzyka i obrazy. Zyski będą rozdzielane automatycznie i w sposób przejrzysty, zgodnie z własnością praw autorskich
– Dzieła pochodne:
Dzięki NFTyzacji treści kulturowych, takich jak memy, konsumenci będą mogli nie tylko konsumować, ale także otrzymywać bezpośrednie wynagrodzenie za swój wkład w rozpowszechnianie treści.

%title 插图%num
– Bilety i towary:
Bilety na filmy i spektakle można kupić jako NFT. System rezerwacji oparty na technologii blockchain zapobiega sprzedawcom, a zyski, które zazwyczaj są przez nich pobierane, są zwracane twórcom treści. Towary i przedmioty z edycji limitowanych mogą być również sprzedawane jako NFT.

3.5 Działanie zdecentralizowanej
platformy zarządzania wymaga wielu decyzji, takich jak kolejność prezentowania treści, inwestycje, opłaty i nagrody dla kuratorów/twórców. Ponadto konieczne jest zajęcie się nadużyciami na platformie, takimi jak nieodpowiednie treści i naruszenia praw autorskich.
Istniejące platformy oceniają nieodpowiednie treści wyłącznie na platformie, co powoduje zniekształcenie rynku przez platformę. Platforma KOK działa jako DAO, więc decyzje te są podejmowane poprzez głosowanie przez Service Facilitator, który stawia tokeny. W ekosystemie może wziąć udział każdy, a wybrany przez sympatyków wniosek jest realizowany natychmiast.
W szczególności, po przedstawieniu wyników głosowania, system analizuje kluczowe wskaźniki treści uznanych przez użytkowników za nieodpowiednie w danym czasie i ocenia propozycję. Gdy głosowanie jest powtarzane, waga głosowania użytkowników, którzy kontynuowali bezskuteczne podejmowanie decyzji, jest obniżana, aby zwiększyć dokładność głosowania i zablokować nadużywanie platformy.

%title 插图%num

3.6 Spis treści
Mamy doskonały spis treści skoncentrowany na popularnych treściach Hallyu składających się z ponad 300 znanych filmów, programów telewizyjnych, webtoonów i gier,

%title 插图%num

3.7 Emisja tokenów KOK
– wyemitowane: 5 miliardów
– alokacja tokenów

%title 插图%num

4. MileStone
Naszym celem jest uruchomienie zdecentralizowanej platformy w 2023 roku, począwszy od gry Metaverse „Metaworld” w 2021.
2021. 4Q – MetaWorld Open
2021. 4Q – NFT Marketplace Open
2023. 1Q – SDK Release
2023. 2Q – D- Platforma otwarta

5.
Doradca wprowadzający do członka

%title 插图%num

Dr. Tomasz Frey

Dr. Thomas Frey Dyrektor Instytutu Da Vinci w Kolorado, USA Najlepszy futurysta Google’a swojej ery Doradca techniczny MEDIUM od 2021 roku

%title 插图%num

Jill Carrigan

Jill Carrigan COO w IngleDodd Media Serial Enterpreneur, edukator i doradca Blockchain, producent

%title 插图%num
Dawid Odwilż

David Thaw Yale Law School University of California, Berkeley PhD (prawo / informatyka i informacja) profesor nadzwyczajny, University of Pittsburgh

6. Partnerzy

%title 插图%num

Nota prawna (Zastrzeżenie)
Token KOK nie ma charakteru prawnego papierów wartościowych ani akcji. W związku z tym token nie przyznaje żadnych praw do dywidendy i zysków. Po zakończeniu sprzedaży tokena zwrot pieniędzy nie jest możliwy. Ponieważ token KOK nie ma charakteru akcji, posiadanie tokena nie gwarantuje prawa do uczestnictwa w Medium Ltd. Spotkanie w Hongkongu. Token KOK nie gwarantuje żadnych konkretnych praw ani wartości poza platformą blockchain. W związku z tym nie jest możliwe wykorzystanie tokena do celów spekulacyjnych lub inwestycyjnych. Niniejsza biała księga nie jest prawnie wiążąca i nie stanowi żadnego stosunku umownego.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładne informacje na temat treści niniejszego dokumentu, ale zamieszczone informacje mogą ulec zmianie i nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność i kompletność. Inwestor podejmuje własne decyzje inwestycyjne dotyczące projektu, przeprowadzając dokładne badanie odpowiednich informacji i przepisów oraz jest świadomy odpowiednich przepisów obowiązujących w danej jurysdykcji.

Pozyskiwanie i przechowywanie tokenów KOK może wiązać się z różnymi rodzajami ryzyka. Ryzyka obejmują Medium Ltd. HK uruchamia blockchain, nie ulepsza swojej technologii lub nie dostarcza wyżej wymienionych usług. Dlatego przed nabyciem tokena KOK wszyscy użytkownicy i inwestorzy powinni dokładnie rozważyć ryzyko, ceny i korzyści płynące z nabycia tokena KOK. W razie potrzeby Medium Sp. HK prosi inwestorów o zasięgnięcie opinii ekspertów w tym zakresie. Zaleca się, aby kupujący, którzy nie rozumieją lub nie mogą zaakceptować tych ryzyk i odrębnych ryzyk określonych w regulaminie, nie kupują tokena KOK.

Biała księga przygotowana przez Medium Ltd. HK (lub Spółka) ma na celu wyłącznie przekazanie informacji dotyczących proponowanego wprowadzenia monet potencjalnym nabywcom tokena KOK. Informacje zawarte w białej księdze mogą nie być kompletne i nie oznaczają żadnego elementu stosunku umownego.
Głównym celem tej białej księgi jest dostarczenie rozsądnych informacji potencjalnym posiadaczom. Nic w tej białej księdze nie ma formy propozycji lub koncesji inwestycyjnych, ani nie zawiera żadnej formy nagabywania lub oferty kupna papierów wartościowych w określonych jurysdykcjach. Ponadto nic w tej białej księdze nie stanowi publikacji reklamowej lub marketingowej i nie ma nic wspólnego z oferowaniem lub kupowaniem papierów wartościowych w ramach jego jurysdykcji.

Niniejsza biała księga ma na celu jedynie opisanie projektu KOK (rozwiązań technologicznych), nie zawiera żadnych uwag ani zobowiązań oraz nie gwarantuje, że nasz ostateczny cel spełni Państwa oczekiwania w zakresie wykonalności, wykonalności i konkurencyjności tego projektu. Nabywcy tokenów KOK muszą zgodzić się, że dobrze rozumieją niniejszą białą księgę i informacje prawne oraz że są zobowiązani do przestrzegania przepisów prawa swojego miejsca zamieszkania, w szczególności przepisów dotyczących prania pieniędzy i zapobiegania terroryzmowi, a także mają wystarczające doświadczenie i zrozumienie technologii kryptowalut i blockchain. Biała księga będzie rozpowszechniana w języku koreańskim i innych językach. W przypadku sporu dotyczącego interpretacji, wersja koreańska będzie rozstrzygająca.


Weź udział w KOK-PLAY – KOK-PLAY

Przyszłość KOK-PLAY jest tworzona przez Ciebie.

%title 插图%num

Jeśli szukałeś informacji z myślą o KOK-PLAY ,
skonsultuj się z blogerem.

Musisz znaleźć partnera, który potrafi dokładnie przekazać biznes KOK-PLAY  .
Musisz znaleźć partnera, który udzieli Ci praktycznych, skutecznych i szybkich informacji.
Musisz znaleźć partnera, który skutecznie zaoferuje Ci najlepszy plan.

Nie każdemu  się uda tylko dlatego, że zaczynają KOK-PLAY .
Jasne jest jednak, że ciężka praca zawsze się opłaca.
Jakie know-how i na jakim biznesie skupisz się na początku, może zadecydować o wynikach już po kilku miesiącach.

%title 插图%num

Weź udział w KOK-PLAY – KOK-PLAY

Nie możesz dołączyć bez kodu zaproszenia
. Wybierz kod zaproszenia przygotowany poniżej.
˘ Rejestracja członkostwa KOK-PLAY。 ( Kod zaproszenia pod „Kliknij”  – Wstaw kod zaproszenia, aby zostać członkiem)
Kod zaproszenia:  TOPWRZMK

%title 插图%num

Kliknij na obrazek powyżej lub  zeskanuj kod QR, aby się zarejestrować

*KOK (APP) – Pobierz
➥˘ Kliknij, aby pobrać
https://apps.kok-play.xyz


%title 插图%num

Zarejestruj się , skanując powyższy kod QR

*KOK (APP) – Pobierz
➥˘ Kliknij, aby pobrać

https://apps.kok-play.xyz